[PL] No to ja już Majówkę mam ustawioną


Rockstar opublikowało datę premiery GTA IV.

image 

No to wychodzi, że będę musiał przemyśleć swoje plany Majówkowe z byczenia się na trawce na psucie sobie oczu przed TV i XBOX 360.

Ostatnio jeżeli chodzi o gry na moją konsolę zrobiłem się kapryśny i po Mass Effect trudno mi znaleźć coś co mnie dokumentnie wciągnie na dłużej. To jest dla mnie solidny kandydat na długą rozgrykę. Czekam niecierpliwie...

W tzw. między czasie zapewne skuszę się na Devil May Cry 4. Poprzednie częsci na konkurencyjną koleżankę Sonyę zbudowały sobie solidną markę wartą ryzyka.

Póki co jednak nostalgicznie z amigowymi wspomnieniami napieram w Sensible Soccer z XBLA. W co wy teraz gracie, jeśli gracie?


Comments (6)
 1. Adam says:

  Oj grania to jest sporo 🙂 Ja w weekendy przemierzam Cyrodil i Planes of Oblivion 🙂 Fantastyczna gra, a swoja doga na GTA tez mam juz zarezerwowana majowke 😛

 2. Adam says:

  Aha no i bylbym zapomnial, wypada prawie w moje urodziny 😛 Zostawilem kiedys o tym notatke u siebie, ze policzylem ile w sumie gralem w GTA poprzednie to wyszloby mi cos kolo pol roku w sumie.

 3. Oblivion mam już za sobą od jakiegoś roku, aczkolwiek przyznam, że ta gra wyjęła mi 4 miesiące życia (grałem styczeń-kwiecień 2007, 75h gameplaya na finiszu). Do czasu pojawienia się Mass Effect był to dla mnie najbardziej wyróżniający się cRPG ostatnich czasów.

 4. Adam says:

  Hehe, no to slabo, ja mam 75h gameplaya w tej chwili, mimo ze zaczalem po bozym narodzeniu i gram tylko w weekendy (nie mam konsoli w wawie).

  Aha, no i nawet nie zaczalem glownego watku – same side questy jak na razie.

 5. Ja w pewnym momencie odpuściłem sobie side questy i skończyłem główny wątek.

  Podobnie było w Mass Effect. Różnica tylko taka, że w Mass Effect były one po prostu nudne a w Oblivion to wiesz.. musiałem jeszcze znaleźć czas na życie i inne gry 🙂

Comments are closed.

Skip to main content