[PL] Discover Visual Studio 2008 – konferencja


Świeżo na jetlagu, spojony paroma kawami otwarłem wczoraj konferencję rozpoczynającą cykl wydarzeń technicznych (głównie warsztatów) pomagającym partnerom uczestniczącym w programie Microsoft Metro w jak najlepszym poznaniu Visual Studio 2008.

Było kameralnie, aczkolwiek proporcja frekwencji na auli versus uczestnicy programu była całkiem zdrowa. Miejsca na dzisiejsze warsztaty rozeszły się tak szybko, że dużo z was przyszło do mnie z komentarzem, że chcieli by być na warsztatach ale już brakło miejsca.

Dla tych wszystkich, którzy niestety spóźnili się z rejestracją - dobra wiadomość! Ten dzisiejszy warsztat to tylko start. Jego dobre przyjęcie dało nam sygnał, że wspólnie z Michałem mamy działać ze zdwojoną siłą, aby do dnia premiery VS2008 było ich jak najwięcej. Tak też zrobimy.

Nie mogę na razie podać konkretnych dat, ale napewno do końca tego roku 1-2 warsztaty postaram się jeszcze zorganizować więc napewno będziemy w kontakcie.

Dla tych wszystkich osób reprezentujące firmy tworzące oprogramowanie na technologiach Microsoft, a nie uczestniczące w programie adopcyjnym Microsoft Metro - proszę o kontakt ze mną i z Michałem - chętnie poznamy wasze rozwiązania i porozmawiamy o kontekście technologicznym Microsoft Metro - Visual Studio.Net 2008, tak aby drzwi do programu były otwarte przed jak największą grupą naszych partnerów z ciekawymi aplikacjami. 🙂

Prezentacje z dnia wczorajszego będą dostępne na portalu Metro w ciągu najbliższych dni.
Swoją na temat .NET Framework 3.5 dodatkowo jeszcze opublikuję na swojej stronie (www.dbiesiada.com), także w ciągu najbliższych dni.

Comments (3)
  1. SocialITy says:

    Dziękując wszystkim bardzo serdecznie za udział w seminarium omawiającym nowości w Visual Studio 2008,

  2. Wtedy gdy ja przyuczałem się nowej wersji Dynamics AX w Redmond, Michał w Warszawie zorganizował konferencję

  3. Tradycja "Discoverów" jest kontynuowana. Tak jak obiecałem wcześniej, w ramach programu

Comments are closed.

Skip to main content