Steve Ballmer in Poland | Conference invitation (Polish language)


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy na konferencję techniczną poświęconą tematyce bezpieczeństwa. To dwudniowe wydarzenie dedykowane programistom i specjalistom IT, stanowi połączenie Microsoft Security Summit oraz Developer Days. Pierwszy dzień poświęcony będzie zagadnieniom bezpieczeństwa sieci i aplikacji, kompleksowemu zarządzaniu systemami IT oraz programowaniu .Net. Podczas drugiego dnia skupimy się na systemach Windows Server Code Name "Longhorn" oraz Windows Vista.

Nowością tegorocznej edycji konferencji będą sesje wykładowe prowadzone w salach komputerowych. Zdobytą wiedzę będzie można w praktyce sprawdzić w dwóch laboratoriach wyposażonych łącznie w 110 komputerów. Udział w konferencji jest także znakomitą okazją do dyskusji z ekspertami z czołowych firm branży IT.


Gościem specjalnym konferencji będzie Steve Ballmer, prezes Microsoft Corporation.

Microsoft Security Summit & Developer Days to:  • 1 200 specjalistów IT, administratorów, programistów i menadżerów IT oraz 3 000 internautów,

  • 26 wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy,

  • 41 sesji technicznych na różnych poziomach zaawansowania, dających przekrojowe spojrzenie na systemy zabezpieczeń i narzędzia programistyczne,

  • możliwość dopasowania indywidualnego harmonogramu konferencji do zainteresowań,

  • laboratoria i warsztaty (110 stanowisk),

  • ponad 20 stoisk wystawienniczych czołowych firm z branży IT.

Spotkanie odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2007 w Warszawie.

Jeżeli nie możecie Państwo przybyć na konferencję serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej transmisji on-line tego wydarzenia!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o jak najszybszą rejestrację uczestnictwa!

Skip to main content